Seo Optimizasyon
Seo Optimizasyon
Markalar ve işletmeler, dijital varlıklarına güç katmak için SEO çalışması yapmaları gerektiğini ve SEO çalışmalarının faydasını göreceklerini bilir. SEO her şeyden önce bir web sitesinin genel arama görünürlüğünü arttırır.
Seo Optimizasyon

International Marketing ( Uluslararası E-Ticaret SEM )

Elinizde dünyaya hitap edecek bir ürün düşünün ama bu ürünü nasıl tanıtacağınızı bilmiyorsanız bu konuda Google Profesyonel Partner firması olarak E-Ticaret yapınızı genişletecek ve büyümenizi sağlayacak çalışmalar yapmaktayız. Bu profesyonel çalışmalar sayesinde web siteniz dünya genelinde ciddi trafik alır duruma gelerek istemiş olduğunuz ükelerde çok ciddi satış alt yapınızı artıracaktır. SEM yapısı uluslararası çalışmalar da ilgilenilmesi gereken bir çalışmadır. SEM (Arama Motoru Marketi) anlamına gelmektedir.


SEO Trafik Yönetimi

SEO'da trafik yönetimi zor yapıdır. Bu konuda kullanıcıların bir konu, ürün vb. gibi şeyler hakkında dikkatini çekmek baktıkları sayfa üzerinde konu ile alakalı donanımlı güzel bilgiler ile kullanıcının sıkılmadan sayfada kalmasını sağlamaktır. Web sitesinin her türlü sosyal medyalardan diğer sitelerin imlemelerinden arama motorlarındaki lider kelimelerden gelen kullanıcıların aradıkları yapıları bulmalarını sağlamak ve bulunduğu sayfadan site üzerinde diğer sayfalara da geçişini sağlayarak kullanıcının site üzerinde geçirdiği saniyeleri yükseltmek gerekmektedir.

Seo Optimizasyon

Seo Optimizasyon

SEO - SEM Arama Motoru Takibi

Arama motoru yönetimi yani Google yönetimi anlık olarak yönetilmesi gerekmektedir. Google da yapılan en ufak bir çalışma web sitenizi daha iyiye de götürebilirken aksi halde yapılan en ufak bir hata bile sizi gerilere atabilir. Bu durum neticesinde Google ile ilgili çalışmalar yapılırken web sitenizi riske atmadan yönetilmesi ve takibinin sürekli yapılması gerekiyor. Bunun için Ergearsoft olarak teknik ekibimiz Google yapısının 7/24 sürekli takibini ve google arama motorunun yeni çıkarmış olduğu yeni algoritmaları web sitesine uygulamaktadır. Google'ın şuan 7 ana bot hakimi vardır. Bu ana botların da detayına inildiği zamanda ise de geniş bir çalışma sistemi mevcuttur. Bir Seo firması bu botların web siteleri üzerinde yapacağı etkileri daha önceden kestirerek web sitesini ona göre hazırlaması gerekmektedir.

Tüm Dünya Kullanıcılarına Hitap Eden Teknoloji
Yararlanmak istiyorsanız hemen arayın.